آغاز طرح توسعه پایدار

آغاز طرح توسعه پایدار در روستا

با اینکه در این روزها شاخه دانشجویی و واحد جهادی آن بسیار به همفکری شما مجمعی ها نیاز دارد اما این دلیل نمیشد که فعلا در انجام کار متوقف شویم و کاری انجام نشود.

طبق صحبت و نظر شاخه دانشجویی در کار جهادی و سازندگی لازم است به توسعه پایدار درزمینه های مختلف برسیم و نباید تلاش ها را در صرف توزیع ارزاق و … متوقف کنیم.

روستای شناسایی شده است در اطراف منطقه فریدونشهر که حدود دویست نفر جمعیت دارد.
با صحبت هایی که با اعضای روستا شده است به این نتیجه رسیدیم که اگر اعضای روستا ، از خام فروشی لبنیات تولیدی خود دست بردارند بسیاری از مشکلات روستا حل میشود.
و با زدن یک کارگاه تولید لبنیات فرآوری شده نه تنها مشکل روستا بلکه مقدار زیادی از مشکل منطقه حل میشود.
لازم به ذکر است که زمین کارگاه فراهم شده است اما الان نیاز به مبلغ صد میلیون تومان برای زدن کارگاه و یک سری کارهای زیربنایی در روستا است.


قابل توجه است که حدود هشتاد درصد از جمعیت روستا زیر نظر کمیته امداد هستند و درآمد ثابتی ندارند. در همین راستا به عنوان اولین اقدام تصمیم گرفتیم با دوست عزیزمان آقای سیداحسان خادمی همکاری داشته باشیم. جهت رسیدن به توسعه پایدار در یکی از روستاهای بسیار محروم منطقه فریدونشهر اصفهان برآورد شده است.

برای ایجاد شغل دائم و ساختن کارگاه لبینات این منطقه حدود شصت میلیون تومان بودجه نیاز است. دوستان لطفا کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۱۳۹۱۷۴۰۱۴ به نام محمد همدانی و همچنین از دوستانی که می توانند در زمینه تهجیزات کارگاه و تهیه دام همکاری کنند تقاضا داریم به آقای محمد همدانی خبر دهید. ۰۹۳۸۲۱۳۹۶۳۰ محمد همدانی

با توجه به اینکه احتمالا در هفته آینده فرآیند شروع ساخت کارگاه شروع خواهد شد دوستانیکه توانایی و تمایل به حضور دارند به آقای احمدرضا بنایان مراجعه کنند. ۰۹۱۳۶۴۴۴۵۷۶ احمدرضا بنائیان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا