{{title}}

{{message}}

بیمار

سلام

چیزی که خیلی از ماها توی جامعه می شنویم این جمله س که چقدر ایرانیا عقده این! اروپاییا با سرباز و دامن و کلی بی چیزی(لباس) از کنار هم رد میشن و هیچی شون نمیشه ولی این ایرانیای مثل عقده ای ها با دیدن مو و... چه هاشون که نمیشه.
و میگند برای حل این مشکل باید مثل اروپایی ها اجازه داد که هرکسی با هر سر و وضعی بیاد تو خیابون تا جامعه عادت!! کنه و انقدر عقده ای بازی در نیارن. و میگند این نشونه بیماریه ایرانیاس.

در جواب این حرف من یه مثال میزنم.
فرض کنید در یک خانواده روی دیدن فیلم یک بچه خیلی حساسیت به خرج میدن و نمیذارن فیلمهای ترسناک ببینه ولی یک خانواده روی فیلم دیدن حساسیت به خرج نمی دن و حتی میذارن بچه شون کار ترسناک هم خودش انجام بده(خانواده ی یک داعشی). مثلا میگن که بچه ی عزیزم برو این مرده رو سرش رو ببر و بیار برا من تا قلب همسایه رو بهت جایزه بدم!!!

حالا این دوتا بچه در یک مدرسه هم کلاسی میشن و وقتی دارن بر میگردن باهم از مدرسه می بینن یه موتوری خورده به یه ماشین و مثلا سرش شکسته و یخده خون اومده. حالا دوتا برخورد رخ میده : بچه ی اولی میگه ای ، وای دلم یه حالی شد و خیلی ناراحت میشه از دیدن این صحنه ولی اون پسره میگه ای این که چیزی نیست ، چقدر تو سوسولی و میره یخده خون طرفم می خوره که بگه من خیلی روی عواطفم کنترل دارم!

به نظرتون کدوم یکی از اینها بیمارن؟ کسی که حالش به هم خورده از یک صحنه ی دلخراش یا کسی که عادت کرده و ککشم نمیگزه؟

کدوم بیمارن؟

الان توی قضیه ی شهوت بین ایران و اروپا هم همین شده.
دیگه اروپاییا با عکس و فیلم حال نمی کنن. بعضا حتی با اون عمل زشت هم حال نمی کنند ، پس میرن مرحله بعدتر و بدتر. ازدواج با حیوان. شاید بعد دیگه با اینم حال نکنن و برن....
جامعه ما بیماره یا اروپا؟

پس شاید خیلی جاها باید دست و.ف.ا.ا رو بوسید. البته نمیگم همه کاراشون درست بوده تو فیلتر و اینا
ما قرارس از ازدواج با زنمون،خيلي لذت ببريم،حلال م هست!اما وقتي قبل از اون يه سري افرادي را ببينيم كه با هزار دوز و كلك قسمت زيباشونا پررنگ و خيلي برجسته به نمايش ميذارن و قسمت عمده(ك ضعف هاست)رو مخفي ميكنن يا تعميرش ميكنن و بيننده فك ميكونه اون جاهاييش كه نميبينه م به همين جذابيته!و اگر ديدن بدن زنها عادي شده باشه هيچ لذت خاص جنسي از زنت نميتوني داشته باشي.چ برسه تصورت از ي زن زيباتر از هر زني در واقعيت باشه!اووخ فك ميكوني زن تو عيب داره در صورتي كه جاي ازون خبرا ني كه فك ميكرده ي....
البته این هم اشتباه جا افتاده که اونا چیزیشون نمی شه. صرفا قبحش ریخته، مثلا قبحی که سیگار کشیدن برا ما داره، فلان کارا برا اونا داره. حالا یه پکم سیگار کشید...
چند هفته پیش یه کلیپ پخش شده بود تو اینترنت که جالب بود
یه خانومی با سر و وضعی که اگه کم جذابیت تر از این عکسا نبود، جذاب تر هم نبود، وسط روز راه افتاده بود توی خیابون های نیویورک قدم می زد (البته نه کند و نه با عشوه) و یه نفر هم اطرافش با دوربین مخفی واکنش ها رو ضبط می کرد.
هیچی دیگه
ظاهرا تو نیویورک هم کم مریض پیدا نمی شه...
اگه خودمونو با مالزی مقایسه کنیم مریضیم آیا؟
سین.را
به نظرم یه تعریف برا بیمار بدید جالب تر میشه.
#down_with_telegram

به نظرم یه تعریف برا بیمار بدید جالب تر میشه.

به نظر شما بیماری تعریف کردنیه یا بیماری به عدم وجود سلامت اطلاق میشه؟
GODISNOWHERE
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست 4:04 ق.ظ.