{{title}}

{{message}}

من فراری نیستم

نظرسنجی: پیش بینی شما برای جلسات تابستان93 مجمع چیست؟?
28 آذر, 1392 از
دیگه واقعا اعصابم خرد شد
اینا را می نویسم در ادامه مناظره مهرداد و صابر
برای اینکه مبین و امثالهم هی نیان بگن سایت در رکوده
همیشه چیزی که برام دغدغه بوده این بوده که در فعالیت های روزانه و معمولی که هر روز انجام میدم چه مسیری باید طی کنم؟
چه چیزی باید دنبال کنم؟
میرم خونه عمه و عمو و دایی خیر سرم برا صله رحم چی بگم؟چی نگم؟
برای رفیقام میرم بیرون چیکار بکنم؟
این حرفا را میزنم به خاطر حرفای صابر که خوب اشاره کرد به اینکه همه باید تلاش بکنیم که 2 روزمون مثل هم نباشه و یه مسیر طی بکنیم
چیزی که من واقعا در رفتارهای خودم حس نمیکنم
میرم مجمع ولی بعضی وقتا نهایت کاری که میکنیم شوخیه صرفا برای اینکه سرگرم باشیم(لطفا افراطی نباشید و فک نکنید که منظورم اینه که حالا میگم از این به بعد تفریح و سرگرمی کنار بذاریم و فوتبال و مزه تعطیل کنیم و برسیم به تزکیه نفس و....)
و یه جا هم مهرداد به خوبی اشاره کرد که تشکیلات مجمع بلایی به سر مجمع آورده(نمی خوام بگم اشکال از تشکیلاته)که بقیه نشستن منتظر اینن که فلان مسوول بیاد کارا را جمع کنه
برا این حرفم هم مصداق زیاد هست
تو همون مناظره یه دوستی میکروفون گرفت و به صابر و مهرداد ایراد گرفت که شوما فقط ایراد میگیرین و هیچ راه حلی ارائه نمیدین
عزیز من رفیق من راه حل دست خودته خودت باید بجنبی
اگه محرم اشکال داشت بخاطر اعضاشه نه مسوولاش
همین میشه که حالا هر ماه یکی یا به طور شخصی یا علنی تو سایت میگه سایت در رکوده و کاری باید بکنن(کاشکی لااقل میگفت بکنیم)
این حرفام میدونم همش باد هواس
2ماه دیگه اردو قم جمکران داریم و یه عاصمی و هادیان و سیدصالحی و پژمان و حمصی و رضایی میمونن و جمع کردن اردو و نهایت کاری که من میکنم اینه که میام سر فلاسک چای میگیرم میارم تو اتوبوس و صبح زود میرم کمک مسوولین نون میخرم و به خودم افتخار میکنم که بله منم عضو فعال و رسمی مجمع و من دینم ادا کردم و اگه من نباشم کارا پیش نمیره و ....

جلو جلو هم بگم که با خوندن این نوشته به هیچ عنوان پیش خودتون فک نکنید که کمرنگ شدن حضور من در چهارشنبه ها به این حرفا ارتباطی داره من اهل فرار نیستم
گزینه های نظرسنجی:
ایشالا یه تابستون داریم با شور و حرکت و پیشرفت رو به جلوتر از سال های قبل
با همون کیفیت سال های قبل ولی جمعیت بیشتر
مثل سال های قبل
مسوولین به این نتیجه میرسن که بیشتر براشون داره که درش ببندن
مردونه بخونین و جواب بدید بچا.ارزش خوندن و فکر کردن داره
عزیز من!
من مدتی بود که روزی 10-20تا عکسا مجمعا میذاشتم همه م کیف میکردن اما فقط من بودم و 3-4تا دیگه که مطلب زیاد میذاشتیم و بقیه فقط میومدن لایک میکردن و میرفتن.
ترولا حداقل روزی 1ساعت وقتما میگرفتن اما با این حال درست میکردم و میذاشتم.
اما دیگه واقعا اعصام خورده که دومیا که الان باید سایت تو مشتشون باشه تقریبا هوچ کاری نمیکنن و حتی اولیا.
بنده دیگه در این زمینه وقتشا ندارم که روزی 1ساعت وقت بذارم و سایتا از رکود درآرم.خیر سرمون امسال باید یوخده بیشینیم درس بوخونیم!دومیا و اولیا رسما هوچ کاری ندارن!نه درساشون اهمیت خاصی داره و نه وقتشونا میگیره.
انتظار م ندارم که تو امتحانا بچا سایتا بوپوکونن اما دیگه نه به این صورت.
اگر م سایت دست من بود اجازه ی ورود دانشجو هارا هم میدادم که اون اندک وقتی رو که تو fbمیگذرونن بیان اینجا.
اولا با این بچه ها ، احتمالا تابستون از پارسال هم بدتر بشه !
اون موردی هم که اشاره کردی مشکل اینه که یه سری ( که این یه سری تقریبا زیادند !!) مجمع رو همون فوتبال و سرگرمی میدونن !!!
کسی هم که اینطور فکر میکنه ، نتیجش همین میشه که دست به هیچ کاری نمیزنه،چون اومده بر سرگرمی ، نه برا کار!!
وقتی هم دیگه مجمع هیچ سرگرمی براشون نداره (که خدا اون روز رو نیاره!!)میگن مجمع در رکوده و بیخیال!!
یه کم دغدغه آفرینی !!! همین فقط !!
اما با کسی که این مسائل اصلا براش اهمیتی نداره ، من نمیدونم چیطوری صحبت کنم!!
سجاد :)

تو همون مناظره یه دوستی میکروفون گرفت و به صابر و مهرداد ایراد گرفت که شوما فقط ایراد میگیرین و هیچ راه حلی ارائه نمیدین
عزیز من رفیق من راه حل دست خودته خودت باید بجنبی

لازم به ذکره اون دوستی که ایراد گرفتن و شما حالا بهشون ایراد می گیرین از بچه های نسبتا خیلی فعال (!) مجمع اند و خیلی هم جنبش دارن! دیگه چی کار باید بکنه؟!
اللّهم عجّل لولیک الفرج
دقت کردین که الان هم تو اژه ای 1 و هم تو اژه ای 2 90درصد بار مجمع روی دوش سوماست؟ و تقریبا همهی دوما و اولا(که هنوز انتشاری ازشون نداریم!) هیچ کاری نمیکنن؟
با این وضعیت سال دیگه مجمع قراره چه خاکی به سرش بریزه؟
نه کسی هست که کار بلد باشه و نه کسی هست که دلش بخاد کار کنه!
دوما! یه کاری بکنید!
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین
آ پویان فر من از اون دوست به صورت مشخص ایراد نمی گیرم
وقتی میگم باید خودت بجنبی منظورم هم اوشونه هم شوما هم خودم و هرکسی که این حرفا را میخونه
اینم درون پرانتز بگم(لطفا دیگه دنبال این حرفا نگیرین)این حرفا به هیچ عنوان قبول ندارم که فقط یه پایه مشخص داره کارا را جمع میکنه الان مثال های نقضی براش در هر دو شاخه سراغ دارم واضح ترینش انتخابات اژه ای2 که خودم حضور داشتم
حرف اصلیم این نیست دغدغه نداریم(شاید باشن بعضیا به این صورت)
بربد با دونه دونه بچا مجمع صحبت کنید ببینید آیا دغدغه های بزرگ دارن یانه
حرفم سر اینه که همت نداریم
من که دیگه الان مسوول شاخه نیستم دیگه احساس نمی کنم که برای دغدغه هایی که برای مجمع داشتم و دارم باید کاری بکنم
باید برنامه و مسیری داشته باشم چه برا خودم چه برا اطرافیانم
اینم فقط(تاکید میکنم فقط) تقصیر من نیست که حالا بیاین به من ایراد بگیرید که چرا همت نمی کنی؟چرا اینقد گیج میزنی؟
شاید تقصیر بقیه هم هست که اگر برفرض من دستشون نمیگیرم چرا اونا مچ منا ول می کنن؟
بعضی وقتا هم یکی دوست داره حرکت کنه ولی نمیدونه از کجا و چطوری و سردرگمه که باید چیکار کرد
شاید زیادی دارم غر می زنم ولی واقعا همچین قصدی ندارم
اینا مسائلی هست که برا خودم به صورت جدی مطرحه و هنوز هم نتونستم حلش کنم پس اینا را به حساب یه سری غرغر کردن و ایراد گرفتن نذارید لطفا
آخرین بروز رسانی در 29 آذر, 1392 از سیداحسان مدنی.
سلام
فعال نیستیم، بلکه منفعلیم. منتظریم تا برامون کاری بکنن، یا نهایتا، خوبامون این طوری هستیم که اگه بمون مسئولیتی سپرده بشه یا کاری پیشنهاد بشه، اون کار رو می پذیریم. اما هیچ وقت خودمون آغازگر و شروع کننده نیستیم. هیچ وقت خودمون پیگیر کار نیستیم. هیچ وقت خودمون رو ناظر و مسئول برنامه ها نمی دونیم. و شاید هیچ وقت مجمع رو از خودمون نمی دونیم!
زیاد دور نیستند اون روزایی که همین سرگروهاتون برای گرفتن یه مسئولیت، هزار بار به بزرگترا می گفتن. با هم برای انجام یه کار رقابت می کردن، برنامه هاشون رو ارائه می دادن به امید این که برنامه ی خودشون بهتر باشه و بتونن اونو اجرا کنن. توی هر مسئله ای حتی اگه زیاد وارد نبودن اظهار نظر می کردن و خودشون رو وارد در بحث می کردند. هر کدومشون با این که دانش آموز دومی و سومی بودن، اما برا کل مجمع ایده و فکر داشتن و به هیچ مسئولیتی نه نمی گفتن و ...
..........
مشهد امسال و محرم امسال، مسئولین تا حد خوبی از این قضیه گلایه داشتند که افراد مشتاق برای کار کم شده. خودمون باید به هزار نفر التماس کنیم تا بالاخره یکی بیاد و یه کار رو بپذیره. تازه اونم نصفه نیمه انجامش میده. هر کی با یه بهونه ای از پذیرفتن کار و مسئولیت شونه خالی می کنه...
آخرین بروز رسانی در 29 آذر, 1392 از علی انواری.
علی حمصی گفته...

دقت کردین که الان هم تو اژه ای 1 و هم تو اژه ای 2 90درصد بار مجمع روی دوش سوماست؟ و تقریبا همهی دوما و اولا(که هنوز انتشاری ازشون نداریم!) هیچ کاری نمیکنن؟
با این وضعیت سال دیگه مجمع قراره چه خاکی به سرش بریزه؟
نه کسی هست که کار بلد باشه و نه کسی هست که دلش بخاد کار کنه!
دوما! یه کاری بکنید!

بخار از بوووووووق بلند میشه و از این دوما مدرسه ما بلند نیمیشه...
بازم اولا یه چیزی...
از هیچ جهتی درکشون نیمیکنم...
آخرین بروز رسانی در 30 آذر, 1392 از هاشم زنداني.

سلام
فعال نیستیم، بلکه منفعلیم. منتظریم تا برامون کاری بکنن، یا نهایتا، خوبامون این طوری هستیم که اگه بمون مسئولیتی سپرده بشه یا کاری پیشنهاد بشه، اون کار رو می پذیریم. اما هیچ وقت خودمون آغازگر و شروع کننده نیستیم. هیچ وقت خودمون پیگیر کار نیستیم. هیچ وقت خودمون رو ناظر و مسئول برنامه ها نمی دونیم. و شاید هیچ وقت مجمع رو از خودمون نمی دونیم!
زیاد دور نیستند اون روزایی که همین سرگروهاتون برای گرفتن یه مسئولیت، هزار بار به بزرگترا می گفتن. با هم برای انجام یه کار رقابت می کردن، برنامه هاشون رو ارائه می دادن به امید این که برنامه ی خودشون بهتر باشه و بتونن اونو اجرا کنن. توی هر مسئله ای حتی اگه زیاد وارد نبودن اظهار نظر می کردن و خودشون رو وارد در بحث می کردند. هر کدومشون با این که دانش آموز دومی و سومی بودن، اما برا کل مجمع ایده و فکر داشتن و به هیچ مسئولیتی نه نمی گفتن و ...
..........

"واقعا من دیگه حرفی ندارم"
محمد آقامیری

شاید تقصیر بقیه هم هست که اگر برفرض من دستشون نمیگیرم چرا اونا مچ منا ول می کنن؟

وقتی طرف مچ دستش رو نمیده، ما بریم به زور مچشو بگیریم!!!
نکته دوم : خیلیا دغدغه دارن ، ولی مشکل اینه که هم دغدغه نیستیم! شاید هم مشکل از ما باشه!شاید ما یه کم زیاد....
برا همینه که نمیشه رفت و مچشونو گرفت!!
آخرین بروز رسانی در 30 آذر, 1392 از محمد رضایی.
سجاد :)

دوما مدرسه شماهم این طوری ان؟!
دوما ما بدترند!!

نه خیر دوما ما بدترن!
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین
علی حمصی گفته...

نه خیر دوما ما بدترن!

خواب
اللّهم عجّل لولیک الفرج
آقای انواری،من تا حدودی حرفای شمارو در مورد محرم قبول ندارم!!!
چون مثال میزنم،من خودم شخصا امسال هرکاری بهم میگفتن میکردم،کلی هم اصرار میکردم که بهم کار بدن،هرچند کوچیک باشه،ولی میگفتن کاری نیس یا خبرت میکنم و....
درست نیس اینارو بگم چون شخصا عقیده دارم کار کردن برای امام حسین گفتن نداره،ولی به عنوان یه تازه وارد که یه جورایی مجمع رو از بیرون میدیدم نظرم اینه که در برخی موارد رفتار مسئولین خوب نبود و باعث دلسرد شدن میشد
من خودم بدون رودرواسی میگم،تا یه جایی اصرار میکردم،ولی حس میکردم بیشتر از اون،اصرار کردنم باعث کوچیک شدنم میشه و دیگه اصرار نمیکردم!
البته شاید بخاطر این بوده که من تازه وارد بودم و رفتارها با من اینطوری بوده که امیدوارم اینطور بوده باشه ولی برداشت و نظر من این بود!
آخرین بروز رسانی در 30 آذر, 1392 از معین الدین مهرعل.
آدمی را دیدم با سایه خود دردودل میکرد چه رنجی میکشد وقتی هوا ابریست

----------------------------

فریادم را همه میشنوند،اگر سکوتم را بشنوی هنر کرده ای
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست 4:09 ب.ظ.