{{title}}

{{message}}

حجاب

نظرتون راجب به این که تو خیابون به دخترا گیر میدن چیه؟
خوبه؟بده؟
کلمات کلیدی: حجاب
این و هم بگم که تا حالا هیچ موضعی نگرفتم!!!
فقط جهت پیش داوری نکردن گفتم
صد در صد اشتباه است........البته صد در صد هم نه....بعضی از جاها واقعا باید به شدت برخورد کنند//جاهایی که فرد در حال اشاعه ی بی حجابی است!
ولی گاهی اوقات که مسئله فردی است،این برخورد ها صددر صد اشتباه است!ونتیجه ی برعکس میدهد.........
شکوفه های دلتان رازیر دست و پا نریزید.............از آنها مراقبت کنید تا به میوه نشیند...............
هر‏ ‏دفه‏ ‏یکیشونا‏ ‏باید‏ ‏سر‏ ‏ببرن‏ ‏اویزون‏ ‏کونن‏ ‏سر‏ ‏چا‏ ‏راه‏ ‏تا‏ ‏هوشگی‏ ‏دیگه‏ ‏از‏ ‏این‏ ‏غلطا‏ ‏نکونه.
شوخی‏ ‏هم‏ ‏نمیکونم
اقا‏ ‏یه‏ ‏طرح‏ ‏خوف‏ ‏دادم‏ ‏استقبال‏ ‏نشد‏ ‏قبلا.
این‏ ‏بود‏ ‏که‏ ‏دادگستری‏ ‏در‏ ‏قبال‏ ‏تعارض‏ ‏به‏ ‏بی‏ ‏حجابا،فرد‏ ‏متعارضا‏ ‏بازخواست‏ ‏نکونه.
اگه‏ ‏این‏ ‏طرح‏ ‏اجرا‏ ‏بشه‏ ‏از‏ ‏فرداش‏ ‏همه‏ ‏با‏ ‏روبنده‏ ‏و‏ ‏ضد‏ ‏گلوله‏ ‏میان‏ ‏تو‏ ‏خیابون‏!‏
جدی‏ ‏بود.من
به‏ ‏شخصه‏ ‏اگه‏ ‏اجی‏ ‏کوچولیم،یه‏ ‏روزی‏ ‏بی‏ ‏حجاب‏ ‏بشه‏ ‏قبل‏ ‏از‏ ‏اینکه‏ ‏کار‏ ‏به‏ ‏گیر‏ ‏دا‏دن‏ ‏بکشه‏ ‏خودم‏ ‏سرشا‏ ‏میبرم.
متعجبمتعجبمتعجبمتعجبمتعجبمتعجبمتعجبمتعجبمتعجبمتعجبمتعجبمتعجب

هر‏ ‏دفه‏ ‏یکیشونا‏ ‏باید‏ ‏سر‏ ‏ببرن‏ ‏اویزون‏ ‏کونن‏ ‏سر‏ ‏چا‏ ‏راه‏ ‏تا‏ ‏هوشگی‏ ‏دیگه‏ ‏از‏ ‏این‏ ‏غلطا‏ ‏نکونه.
شوخی‏ ‏هم‏ ‏نمیکونم
شکوفه های دلتان رازیر دست و پا نریزید.............از آنها مراقبت کنید تا به میوه نشیند...............

به‏ ‏شخصه‏ ‏اگه‏ ‏اجی‏ ‏کوچولیم،یه‏ ‏روزی‏ ‏بی‏ ‏حجاب‏ ‏بشه‏ ‏قبل‏ ‏از‏ ‏اینکه‏ ‏کار‏ ‏به‏ ‏گیر‏ ‏دا‏دن‏ ‏بکشه‏ ‏خودم‏ ‏سرشا‏ ‏میبرم.

یا ابالفضل من میترسم دیگه نزدیکت بیام

صد در صد اشتباه است........البته صد در صد هم نه....بعضی از جاها واقعا باید به شدت برخورد کنند//جاهایی که فرد در حال اشاعه ی بی حجابی است!
ولی گاهی اوقات که مسئله فردی است،این برخورد ها صددر صد اشتباه است!ونتیجه ی برعکس میدهد.........

دقیقا در کجاها مساله شخصی میشه؟؟؟؟؟
تو خیابون با وضع بد که دیگه مسئله فردی نیس!!!
سجاد :)

از مسئله شخصی تبدیل به حق اجتماعی شدس جدیدا!!!

گاهی اوقات فرد از روی ناآگاهی حجاب رو رعایت نمیکنه،در اینگونه مواقع با خشونت کار درست که نمیشه،هیچ،صد برابر بدتر هم میشه!

ولی گاهی فرد پول گرفته تا با وضع افتضاح توی جامعه راه بره و یه سری ناهنجاری های دیگری انجام بدهد و ترویج بی حجابی و عریان گری بکند!....اینچنین مواقع باید شدید تر از اون چه که گفتند برخورد بشود!
سلام

به قول آ زائری: اگر رضا خان توانست پس ما هم می توانیم!

این یه تجربه تاریخیه!

با اعمال قدرت و زور داریم میگیم که ما ناتوان هستیم و نمیتونیم تو رو به حجاب ترغیب کنیم و این یعنی پیروزی دشمن!

.
.
.
.
دیگه حرفی ندارم!
چه نشستی دور چون بیگانگان؟ اندرآ در حلقه ی دیوانگان

نظرتون راجب به این که تو خیابون به دخترا گیر میدن چیه؟
خوبه؟بده؟

من قبلش يه سوال دارم اون هم اينكه چي شده كه اين قضيه براي شما سوال شده؟

گاهی اوقات فرد از روی ناآگاهی حجاب رو رعایت نمیکنه،در اینگونه مواقع با خشونت کار درست که نمیشه،هیچ،صد برابر بدتر هم میشه!

ولی گاهی فرد پول گرفته تا با وضع افتضاح توی جامعه راه بره و یه سری ناهنجاری های دیگری انجام بدهد و ترویج بی حجابی و عریان گری بکند!....اینچنین مواقع باید شدید تر از اون چه که گفتند برخورد بشود!

چطور میشه که یه نفر از روی ناآگاهی حجاب رو رعایت نکنه؟ (منظورم این نیست که اشتباه میگید، متوجه منظورتون نشدم)
بعد به نظرتون چند درصد از افراد بی حجاب یا بهتره بگیم بد حجاب تو جامعه پول گرفتن تا وضع جامعه رو بد کنن؟!
اللّهم عجّل لولیک الفرج
تمامی زمان ها هست +4.5. زمان الان هست 5:11 ب.ظ.