{{title}}

{{message}}

مجمع شگفت انگیز

اقا من یک ساله تو مجمعم تا حالا 4-5تااردو بیشتر نیمدم(یعنی بیشتر نبوده که بیام!) مثل این مجموعه توهیچ جایی ندیدم که همه چی داره .اصلا همه چیزش متفاوته ادماش برنامه هاش و...
مثلا همین اردهاش که هرچقدرم مزخرف باشه(نمیگم مزخرفه میگم اگر باشه!)بازم از دفعات دیگه بیشتر خوش میگذزه
خیلی جاهای دیگه هم سعی کردن به یکی از اهداف مجمع برسند اما نتونستند
به نظر شما علت این تفاوت وخوفی مجمع چیه؟
جانم فدای رهبر
یکی از دلایل خوفیش عباس آقاست!
سبز سبزم ریشه دارم/من درختی استوارم/سبز سبزم ریشه دارم/در زمستان هم بهارم/شور و عشق و شادیم را از خدایم هدیه دارم/هرچه هستم هرچه باشم/ چشمه ام پاکم زلالم
اون که بله افراد با اخلاص زیادی در مجمع هستند که بچه ها به به خاطر اونا میان منظورم اینه که چه دلایلی باعث شده مجمه مثل مجموعه های دیگه کلیشه ای نشه و این فضا توش پیش بیاد؟
جانم فدای رهبر
خنده ما که تا حالا از هر کسی که جای دیگه ای هم عضو مجموعه فرهنگی هست پرسیدیم کدوم بهتره ، گفته اونجا
خدا رو شکر که من جای دیگه عضو نیستم و اگر نه مجمع رو از دست میدادم چون احتمال میدم که اونجا خوف تره
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من عذر خواهی میکنم ولی به قول بعضیا خیلی لیمیدخوابخوابخوابخوابخواب
آخرین بروز رسانی در 12 شهریور, 1392 از علیرضا خاکسار.
جانم فدای رهبر
اگه منظورتون من بودم بهتره بگم که این حرفم کاملا جدی بود
من تا حالا کسی رو ندیدم که جای دیگه ای هم بره و بگه مجمع بهتره
علت های زیادی هم داره از جمله برنامه های بهتر اونجا یا مثلا قانون مند بودنش و مهم تر از همه وجود کمک های مالی بیشتر و ................
مثلا تو مجمع به سری تصمیم جدی می گیرند که هر 2 شنبه فوتبال باشه
از یه طرف به روز تعداد زباده و زمین کمه
به روز زمین زباد می گیرند و بچا نیمیاند
بعد دو جلسه می بینند مجمع پولش نیمیرسه ، برنامه رو کله می کنه
مجمع اگه این صفا و صمیمیت بین سر گروه ها و بچه گروهی ها (همه ی سر گروه ها با همه بچه گروهیا) رو نداشت ، تا حالا کله شده بود
آخرین بروز رسانی در 13 شهریور, 1392 از علی عباسی.
اولا شکلکی که گذاشید گمراه کننده بود دوما منظورم دقیقا شمانبود
بعدم همین صفا و صمیمیته که مهمه
تمام نکاتی که گفتید درست ولی انا تو مجمعم انقدر ضعیف نیست که نشه تحملش کرد
من خودم عضو مجموعه های دیگه ای هستم ولی مجمع بیشتر برام دارد!
جانم فدای رهبر
مجمعی که ما داریم بیشتر از اون که مجمع فـــــرهـنـگـی باشه مــــجــــمــــع فرهنگیه ولی دوستی ها و رفاقت که تو مجمع خیلی خوبه ولی مجمع به قدرکافی فرهنگی نیست
از جمله افرادی تو مجمعن که برای فرهنگ و دین مجمع نمیان و فقط برای رفاقتش میان و رو بقیه و دید دیگران روی مجمع تأثیر میذارن و این خوب نیست من خودم تو مراکز فرهنگی دیگه ی شهر هستم و واقعاً اگه بخام یکیشو انتخاب کنم میدونم که مجمعو انتخاب نمی کنم
چون تو مجمع فقط رفاقت ها برای آدم می مونه و تو مراکز دیگه شاید رفاقت کمتری بمونه ولی خیلی چیزای دیگه هم برا آدم می مونه مثل تجربه و ...(البته نمگیم تو مجمع برای آدم تجربه نمیذاره ولی (من خودم تجربه زیادی از مجمع بدست اوردم) ولی اونقدر نیست) اگه بخام بگم بازم میگما ولی حالشو ندارم!
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین
البته مجمعی که ما داریم مجمع بودنش را بیشتر از آنکه از فرهنگی بودنش گرفته باشد از شهید اژه ای بودنش گرفته(خودمم کیف کردم) یعنی معلوم نبود اگه مجمع یه مجموعه فرهنگیی بود که از یه مدرسه تیزهوشان عضو گیری نمیکرد بازم مجمع به همین اندازه مجمع بود یا نه! یعنی اگه بچه های مجمع فقط تو مجمع همدیگه رو میدیدن اینقدر رفاقت بینشون زیاد بود یا نه!من خودم حدس میزنم که اینطور نباشه!
گروه های دیگه ای هم تو مدرسه هستند و بودند ولی این فضا را نداشتند
پس چرا من اون احساس رفاقتی که با بچه های مجمع فارغ التحصیل دارم با سد جواد کراری هم دارم با اینکه هیچ وقت اژه ای نبوده؟
و علاوه بر اون یه سری از کسانی که الان هم سن خودم هستم و مجمعی و رفیق هستیم تاقبل از سال سوم دبیرستان که اولین حضور من در مجمع بود بی تفاوت تو مدرسه از کنار هم رد می شدیم ولی بعد از اینکه اومدم مجمع همه چیز یه دفعه عوض شد؟
عامل پیوند چیز دیگه ایه
به نظر شما این عامل چیه؟
نم با چند تا از هم کلاسیا دوست بودم ولی وقتی با هم اومدیم تو مجمع رنگ و بوی اون دوستی هم تغییر کرد؟
جانم فدای رهبر

گروه های دیگه ای هم تو مدرسه هستند و بودند ولی این فضا را نداشتند

چه گروهی منظورته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقا من کلی یه متنو تایپ کردم بعد یهو دکمه اشتباه زدم همش رفت!
طوری نیست یه بار دیگه تایپش می کنم!
اول از همه به صالحی بگم که اگه میتونی پیش(پنج) تا از این گروه ها رو که میگی اسم ببر اتگه هم که نمیتونی که مطمئنا نمیتونی برو بشین کنار بچه!
دوما به احسان بگم که به این جمله توجه کن:
«البته مجمعی که ما داریم مجمع بودنش را بیشتر از آنکه از فرهنگی بودنش گرفته باشد از شهید اژه ای بودنش گرفته»
من نگفتم که همش مال شهید اژه ای بودنه من گفتم بیشترش مال شهید اژه ای بودنه
معمولا اول سال چند تا بچه مثبت های مدرسه میان مجمعو بعد چند وقت دوستای منفی ترشونو می کشن به طرف مجمع
که البته معمولاً اون دوستای منفی تر برای فوتبال میان بعدش برای مجمع و برای مجمع فرهنگیی که مذهبیم هستو و اکثر کله گنده هاشون همه بچه ریشوی حزب اللهی هستن نمیان! و البته شایدم اصن به خاطر حضور اون بچه ریشی ها دیگه نیان!
و بعضی موقع ها هم که اصن انگار نه انگار که مجمع فرهنگیه و بچه هاش هم مذهبین و اصن مراعات نمیکنن! و حتی من چند نفری رو هم میشناسم که روزه هاشونو هم نگرفتن و منو و پویانفر مونده بودیم بهشون چی بگیم!
این نکته رو هم بگم که شایدم تغییر کنن و حداقل تو مجمع مراعات کنن
حتی من افرادی رو میبینم که احساس می کنم مشهد رفتنشون هم برای مشهد نبوده برای مجمع بوده
نمیگم خیلی بده ها ولی بده دیگه!
دیگه خسته شدم دو دفعه تایپ کردم!
آخرین بروز رسانی در 14 شهریور, 1392 از علی حمصی.
تمامی زمان ها هست +4.5. زمان الان هست 4:31 ب.ظ.