{{title}}

{{message}}

نقد هایی بر فعالیت مجمع

در حال نمایش یک پست
علی انواریسلام خدمت دوست عزیزم آقا محمدحسین!
اول از همه، تشکر می کنم به خاطر این توجه ات. من هم راجع به نقدهایی که وارد کردی فکر کردم و در مورد بعضی هایش ساعت ها با بزرگترها صحبت کردم. حالال سعی می کنم یکی یکی نظرم رو در مورد صحبت هات بگم:

1)در مورد پرورش نیرو در زمینه های تخصصی مختلف، باید بگم نقدت تا حد خوبی وارده. اما به نظرم من یه مقدار کم انصافی کردی. در هر صورت، باید توجه شه که نظام اساسنامه در این زمینه ضعف یا خلا نداره. بلکه ضعف کار در اجرای اساسنامه است. اگر شوراواحد ها جلساتشون با نظم برگذار بشه این مشکل تا حد خوبی مرتفع میشه و تربیت نیرو به خوبی شکل می گیره. البته این قضیه رو هم در نظر بگیر که ما در پایان نمی خوایم یک متخصص مثلا سن و صحنه پردازی خروجیمون باشه. از اونورش هم هست، اصلا توقع نداریم که فرد تو همه زمینه ها سررشته داشته باشه و همه فن حریف باشه. به نظرم کار و فعالیت فرد مستعد تو زمینۀ مورد علاقه اش، حالت مطلوبیه. شرایط برای رشد افراد هم آماده اس و مسئولیت ها هم با اختیار و در خیلی از موارد با انتخاب خود افراد، بشون می رسه.

2) در زمینه تکرار ایده ها، منظروت رو متوجه نشدم. چه ایده ای داره تکرار میشه؟ کجا؟ چیچی؟

3) در زمینه استقلال مالی و مکانی باید بت بگم که دغدغه خیلی از بزرگتر ها این بوده و هست. در مورد مالی اتفاقات خوبی هم به لطف خدا افتاده که مشورحش اینجا نمی گنجه. در مورد مکان هم تو یکی دو سال اخیر یکی از مهمترین دغدغه های بزرگترها و خود ما، مکان بوده. اما متاسفانه نیست. بنده از همین تریبون استفاده می کنم و از همه دوستانی که فک می کنن در این زمینه (مکان برا مجمع) می تونن کمکی کنن(منظورم کمک مالی نیستا!!!) دعوت به همکاری می کنم.

4) رسالت مجمع چیه که محدوده؟ چیش باید وسعت پیدا کنه؟

ممنون
شکوفه های دلتان رازیر دست و پا نریزید.............از آنها مراقبت کنید تا به میوه نشیند...............
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست 12:25 ب.ظ.