{{title}}

{{message}}

عضویت
مجمعی ها

چه خبر از شورا؟- جلسات 15 و 16

جلسه 15 شورای مرکزی
14/1/93- حسینیه فاطمیه
حاضران: همه اعضای شورای مرکزی
نطق پیش از دستور: روال سابق برای انتخاب سخنران، مداح و همراه در برنامه های مختلف به صورت اولویت بندی لیست گزینه ها بر اساس معیارها و سپس پیگیری به ترتیب اولویت روال خوبی بوده که باید حفظ شود.
1- گزارش و برنامه های مسئول شوراهای تبلیغات و فوق برنامه
روالی پیشنهادی برای امانت دادن اموال متعلق به مجمع به اعضا برای امور خارج از مجمع آماده خواهد شد. جلسه ای برای نقد و بررسی روال کسب درآمد مجمع با حضور اعضای دغدغه مند برگزار می شود. تهیه چک لیست ایمنی فوق برنامه ها از طریق سرپرست شورای فوق برنامه (آقای احسان مدنی) پیگیری می شود.
2- گزارش و برنامه های مسئول شوراهای مالی و تشکیلات و امور اداری
هزینه های مربوط به ناهار مراسم اربعین و ثبت نام مسابقات فوتسال بین المراکز پرداخت می شود. با درخواست مسئول شاخه اژه ای 2 برای 100 هزار تومان بودجه اضافی جهت تجهیز سیستم اطلاع رسانی برنامه ها و طرح ساماندهی بردها موافقت شد. پیگیری مکان مجمع بعد از تعطیلات مجددا شروع می شود و تا 15 اردیبهشت قطعی خواهد شد انشاءالله. طرح پیشنهادی دستورالعمل برگزاری مراسم محرم تا جلسه آینده آماده می شود.

جلسه 16 شورای مرکزی
19/1/93- خانه مشروطه
حاضران: همه اعضای شورای مرکزی + آقای فولادگر
نطق پیش از دستور: مصاحبه های مربوط به همایش مجمع ایده آل با اساتید پیگیری شود.
1- ورود مجمع به راهنمایی
ورود یا عدم ورود و نحوه ورود مجمع به مقطع راهنمایی که از مدت ها پیش مورد بحث و دغدغه افراد مختلف مجمع بود، با تغییر سیستم آموزش و پرورش به 6-3-3 اخیرا پررنگ تر شده بود، تا این که مطلع شدیم مدرسه راهنمایی در تاریخ 3 اردیبهشت اردویی برای پایه هفتم ترتیب داده است که مجمع می تواند برای آغاز ورود خود از این فرصت استفاده کند. در شورای عالی آموزش اخیرا روی این موضوع صحبت شده بود که نتیجه آن این بود: ورود از پایه هفتم برای مجمع ضروری است. نوع کار تربیتی متفاوت از دبیرستان است. الگوی پیشنهادی ورود در ابتدا عبارت است از شناسایی مخاطب، برگزاری برنامه ای هفتگی در قالب هیئت یا جلسه قرآن و ... و برگزاری کلاس هایی در تابستان.
بر این مبنا در شورای مرکزی هم در این جلسه روی این موضوع بحثی صورت گرفت که نتیجه آن این شد: برای اردوی 3 اردیبهشت با 3-4 نفر از اعضای مجمع حضور داشته باشیم. برای تصمیم گیری در این زمینه که ورود جدی تر از ابتدای تابستان باشد یا از مراسم محرم لازم است طرح تربیتی دقیق تری از سوی شورای عالی آموزش ارائه شود تا بررسی کنیم توان اجرایی لازم برای ورود از تابستان را داریم یا خیر. همچنین با مراکز فرهنگی دیگری که در مقطع راهنمایی کار می کنند، مثل قدس و 15 خرداد مشورت کنیم. آقای احمدی از طرف شورای مرکزی مسئول پیگیری این امور شدند.
2- دستورالعمل برگزاری مراسم محرم
برای برگزاری منسجم تر و روال مندتر مراسم محرم آینده، شورای تشکیلات طرحی پیشنهادی برای برگزاری آماده کرده بودند که در جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. با طرح کلی آن موافقت شد ولی برخی موارد آن دارای ایراداتی بود که قرار شد اصلاح شده و در جلسه آینده دوباره مورد بحث قرار گیرد.
3- تشکیل ستاد برگزاری برنامه های تابستان
آقای احسان مدنی به عنوان مسئول ستاد انتخاب شدند. مقرر شد از شوراهای آموزش و تبلیغات نمایندگانی در ستاد حضور داشته باشند. تمام امور تابستان (بجز اردوی مشهد) در این ستاد بررسی شده و پس از تصویب به تایید شورای مرکزی می رسد.
4- امور جاری مجمع
شوراها در تایید برنامه ها و مسئولین بخش های مختلف ستادها، دقیق تر و جدی تر عمل کنند و عملکرد آن ها را پیگیری نمایند.
امیرحسین لطفی
:
بسیار عالی!
ممنون.
استفاده کردیم.
  • 25 فروردین, 1393
  • ·
  • احسنت!